Neden Çağın

Özel Çağın Anadolu Lisesi butik bir okuldur.

15'er kişilik sınıflarımızda, her öğrenci ile tek tek ilgilenme; akademik ve rehberlik anlamında öğrencilerimize geniş zaman ayırabilme imkanı vardır. 

Akademik gelişim, bireysel yetenek, genel düzen, davranış, söylem, kılık kıyafet, zaman yönetimi konularında her öğrenci bireysel olarak takip edilir, gelişimi veliye eş zamanlı olarak bildirilir. 

Okulumuzun kurucusu, yöneticileri, rehberlik birimi, halkla ilişkiler sorumlusu, öğretmenleri, personeli her koşulda ulaşılabilir durumdadır ve her türlü soruna zamanında çözüm bulunur.

Sanattan spora, kişisel gelişimden akademik kazanımlara değin her alanda bireysel olarak desteklenen öğrenciler, hayata güçlü bir şekilde hazırlanır. 

Üniversite hazırlık çalışmalarında, öğrencilerimizin ayırt edici yönleri, öğrenme biçimi, istek ve beklentileri göz önünde bulundurulur; çalışmalar buna göre yapılandırılır, istenen sonuca daha emin ulaşılır.  

Kalabalıklar arasında kaybolmuş, kendini ifade edememiş, yeteneklerini gösterememiş veya fark edilememiş öğrenciler, okulumuzun sağladığı ilgi ve destekle fark edilir bir gelişme göstermekte, ülkemizin saygın üniversitelerinde kendilerine yer bulabilmektedir. 

Okulumuz, aile ortamı içinde, sevgi ve saygının hakim olduğu bir eğitim öğretim yuvasıdır. Kurumumuzda öğrenciler kendini güvende hisseder, rahat ifade eder, başarı durumu çabuk fark edilir. Bu durum, onu desteklememiz gereken alanları hızlı bir şekilde ortaya koyup eksiklerini telafi etmemize, güçlü yönlerini pekiştirmemize olanak sağlar.

Özel Çağın Anadolu Lisesi, butik bir okul olmanın tüm ayrıcalıklarıyla, gençlerimizin gelişimlerinde fark yaratır. 

 

 

 

0216 314 49 99
Whatsapp Hattı
0541 434 02 02