Özel çagın Anadolu Lisesi Yeni dönem Kayıtlarımız Devam Ediyor..

Ümraniye Özel Çağın Anadolu Lisesi olarak tüm pandemi önlemlerimizi alarak lisemizi, 2021-22 eğitim ve öğretim yılına hazırlanmış bulunuyoruz.

Bu kapsamda  ara sınıflarımıza online eğitim verirken, diğer taraftan 12. Sınıflara da yüz yüze eğitim vermeye devam etmekteyiz.

Ara sınıflar da ve 9.sınıflarda kayıtlarımız devam etmektedir.

9.sınıf kayıtlarımızda öğrencilerin LGS Sınavlarından aldıkları başarı punanlarına göre değerlendirilip, fiyatlara indirim olarak yansıtılacaktır.

Günümüz ekonomik şartları göz önünde bulundurularak 2021-22 eğitim ve öğretim yılında yeni erken  kayıt ücretlerimizdeki artışı minumumda tuttuk.

Ödemeleri seçeneklerini tamamen velilerimizin tercihine bıraktık.

Ümraniye özel çağın Anadolu lisesi

Velilerimizin; sizi neden tercih edelim gibi bir soru akıllarına gelebilir.

-Butik liseyiz. Dolayısı ile kurucu ve aynı zamanda da okul müdürümüz Banu Özer Bilgin aynı zamanda ''Eğitim Koçudur'' her bir öğrenci ile bire bir görüşmeler ile rehberlik eder.

-Öğrenci'nin Rehber ve Danışman öğretmen eşliğinde  ders, aile ve sosyal takibi yapılarak bireysel becerileri ve yetenekleri belirlenir.

-Kişisel gelişimi için en iyi ''bireysel eğitim ve öğretim metod'un'' uygulanmasını sağlar. Eğitim ve öğretim sadece ders içi etkinlikle değil, sosyal etkinlik, serbest zaman etkinliği olarak  tiyatro, sinema,spor branşları,resim müzik, el zanaatları vb. gibi klüp isimleri  adı altında  öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilir.

-Kontenjanımız sadece 100 öğrenciyi kabul eder. Sınıflarımız 15'er kişiliktir.

-Kalabalık olmadığı gibi hijyen ve temizlik kurallarına sıkı uyulur .

-Korona virüse karşı tüm tedbirler alınmış olup ve uygulanmaktadır.

-Eğitim düzeyi her öğrenci için bireyseldir.

-İdareci ve öğretmenlerimiz oldukça deneyimli.

-Üniversite başarı oranı yüksek.

-Dengi okullara göre fiyatı daha ucuz.

-Ödeme seçenekleri daha kolay ve daha fazla.

Yukarıda saydıklarımızın yanında daha bir çok avantajları olan okulumuzu görmeye, bir tatlı kahvemizi içmeye sizleri de bekliyoruz.